logo
Vítáme Vás v katalogu info-turistiky, ubytování a hotelových balíčku. Máme tu pro Vás mnoho možností v informacích jak o turistice, sportu, ubytování a mnoha dalších.

Úterý (25.02.2020)
SVÁTEK: Liliana
ZÍTRA: Dorota

*** Vánoční dům Karlovy Vary-výstava medvědů- ZÁMEČEK DOUBÍ Karlovy Vary

Telefon: +420 353 220 091
Webové stránky: www.vanocnidum.cz
Typ: OBCHODY-SLUŽBY KARLOVARSKO
Oblast: Západní čechy
Město: Karlovy Vary
Adresa: Studentská 4 Karlovy Vary
Cena: dle ceníku nebo dohodou
GPS: 50.2114842N, 12.8247867E

Zobrazit na mapě

VÁNOČNÍ DŮM KARLOVY VARY

Výstava medvědů v ČR

ZÁMEČEK DOUBÍ Karlovy Vary

-

Image result for vánoční dům

-

VÁNOČNÍ DŮM KARLOVY VARY

s celoročním provozem

Největší výstava medvědů v ČR aneb jak se žije medvídkům ve

Vánočním domě.

ZÁMEČEK DOUBÍ Karlovy Vary

Studentská 4 Karlovy Vary

Tel.:+420 353 220 091

GPS:50.2114842N, 12.8247867E

vanocnidum@post.cz

http://www.facebo...

www.vanocnidum.cz

-

Vánoční dům

-

Otevírací doba: Provozní doba:

Leden až říjen úterý až neděle 13.00 - 18.00 hod.

Pondělí zavřeno

Listopad a prosinec denně 10.00 - 20.00 hod.

24.12, 25.12,31.12 a 1.1 zavřeno

-

Vstupné

děti do 3 let zdarma

děti od 3 do 15 let 60,- Kč

důchodci 80,- Kč

ZTP 60,- Kč

Dospělí 120,- Kč

rodina 320,- Kč/2+2/

rodina 370,- Kč/2+3/

celoroční permanentky dospělí 400,- Kč, děti 200,- Kč

organizované skupiny - zájezdy nad 20 osob nutno objednat předem

na info@vanocnidum.cz

Vánoční dům s celoročním provozem - výstavní expozice, kouzelné

městečko, muzeum vánoc, Andělská kavárna a Největší výstava

medvídků na světě, zapsaná v knize rekordů ČR.


Nenechte si ujít nádherné vánoční kouzlo této unikátní expozice, která je na

území naší republiky jediná.

Jako skupina se na ni můžete dopravit i speciálním vánočním autobusem, který

vás za zvuku koled a v příjemném svátečně vyzdobeném prostředí doveze až na

zámeček Doubí.


Těšíme se na vás

-

http://www.dahlia-dekorace.cz/res/img/gallery/vanocni-dum/image00001.jpg

-

AKTUÁLNÍ INFORMACE

 O nás

Galerie

Akce

Vánoční CD

Pro děti

Kavárna

Muzeum

E-shop

Kontakt

-

První a jediný Vánoční dům v ČR je otevřený celý rok. Vánoční dům v Karlových Varech je v provozu již sedmou sezónu a těší se obrovskému zájmu návštěvníků z celého světa.

Ten, kdo miluje příjemnou, ničím nenahraditelnou předvánoční atmosféru, vůni cukroví, svařeného vína, purpury a vonných františků, krásu třpytivých ozdob, těšení se na příchod Ježíška a radost z dárků, může zavítat do Vánočního domu a užít si vánoční atmosféru kdykoliv chce.  

 

Vánoční dům se nachází v karlovarském zámečku Doubí, který se tyčí nad řekou Ohří. Pod vedením nadšené milovnice Vánoc, která si splnila svůj sen, tu vznikla unikátní vánoční výstava.

Vánoční dům je otevřen celoročně a umožňuje tak všem návštěvníkům zavzpomínat si na vánoční období kdykoliv chtějí.

V zimním období je pak návštěva Vánočního domu ideálním místem k odpočinku, útěku od vánočního šílenství a všude panujícího stresu.

-

 

Vánoční dům - 2013 - official spot

  

Vánoční dům na ČT 1 v pořadu "Sama doma" - 1.část

-

Muzeum Vánoc

Připravili jsme pro vás také krásnou muzejní vánoční výstavu, kterou jsme umístili do naprosto ojedinělých prostor 650 let starého sklípku. V tomto původním sklepení na vás dýchne starobylá, ničím nenahraditelná, kouzelná atmosféra a vy si v ní můžete prohlédnout historii Vánoc. Seznamte se s tradicí Vánoc a jejím vývojem. Připravili jsme pro vás sbírku vánočních ozdob, betlémů, pohlednic, stojánků na vánoční stromečky a řadu dalších historií provoněných věcí, které jsou úzce spjaty s Vánocemi.

Muzeum Vánoc ve Vánočním domě

-

O nás

Milujete tu příjemnou, ničím nenahraditelnou předvánoční atmosféru, vůni cukroví, svařeného vína, purpury a vonných františků, krásu třpytivých ozdob, těšení se na příchod Ježíška a radost z dárků? Zavítejte k nám do Vánočního domu a užijte si s námi vánoční atmosféru kdykoliv chcete.

Vánoční atmosféra po celý rok

Vánoční dům se nachází v karlovarském zámečku Doubí, který se tyčí nad řekou Ohří. Pod vedením nadšené milovnice Vánoc, která si zde splnila svůj sen, tu vznikla unikátní vánoční výstava. Vánoční dům je otevřen celoročně a umožňuje tak všem návštěvníkům zavzpomínat si na vánoční období a užít si sváteční atmosféru, kdykoliv se jim zachce. V zimním období je pak návštěva Vánočního domu ideálním místem k odpočinku, útěku od vánočního šílenství a všude panujícího stresu.

Nádherná výzdoba i vlastní vánoční CD

Po průchodu vstupní branou na nádvoří zámku vás uvítá betlém a vy se najednou ocitáte v jiném, krásně vánočním světě. I když je třeba zrovna léto, uvnitř zámku to voní cukrovím a vše je nádherně vánočně vyzdobeno. Čeká tu na vás osm metrů vysoký vánoční strom ozdobený 6480 světýlky, které rozzáří pohled každého návštěvníka, ručně malované ozdoby, nádherné dekorace, usměvaví sněhuláci, něžní andílci, blikotavá světýlka a hořící svíčky. Vůně cukroví a typicky vánočního koření se tu mísí s vůní purpury a z reproduktorů se line pomalá, klidná vánoční hudba. A právě hudba se zde stává jedním z klíčových prvků, jak návštěvníkům ještě více zpříjemnit nádhernou atmosféru, a proto Vánoční dům připravuje své vlastní vánoční CD, které si zde budete moci zakoupit.

Image result for vánoční dům

Inspirace na dekoraci i dárky

Expozice ve Vánočním domě v Karlových Varech je prodejní, takže nejen, že zde můžete nasát nádhernou vánoční atmosféru a zavzpomínat na dětství, ale navíc si můžete udělat radost koupí některé z dekorací, nebo pořídit originální dárek pro vaše blízké. Zároveň zde také naleznete inspiraci pro výrobu vaší vlastní vánoční výzdoby. Nechte se inspirovat v jednotlivých barevných částech Vánočního domu, které jsou laděny do oblíbených vánočních barev. Pokud si nejste jisti vhodnou barevnou dekorací do vašeho domu nebo bytu, obraťte se na provozovatelku Vánočního domu, která vám velmi ráda poradí. Má bohaté zkušenosti nejen s realizací výzdoby Vánočního domu, ale i v řadě hotelů či obchodů, takže se svěříte do těch správných, zkušených rukou.

Nezapomínáme na dětský svět

Děti si pak přijdou na své ve speciální vánoční vesničce s vláčky Merkur Toys – více vám prozradíme v Novinkách.

-

Kouzelné městečko

Nejen zraky dětí uchvátí kouzelné městečko, jež je ve Vánočním domě vystavěno, a které vypadá jako by bylo vytrženo z reálného světa. Krásné ozdobené domečky, impozantní kostelíky, zářivé pouliční lampy, ledové kluziště se skotačícími dětmi, tančící páry, veselí na kolotočích… Nádherná scénka bavících se lidí, užívajících si překrásnou vánoční atmosféru. Městečko je navíc křižováno plně funkční železnicí, po které se prohání lokomotiva s řadou vagónků. Železnice společně s vláčkem byla dodána ve spolupráci se společností Merkur Toys.

Vánoční městečko ve Vánočním domě

-

Největší výstava medvědů v ČR

neb jak se žije medvídkům ve Vánočním domě

 

Denně
13.00 - 18.00 hodin

Dovolujeme si vás pozvat na největší výstavu medvědů v ČR, která probíhá ve Vánočním domě v Karlových Varech.

Nainstalován je i MÉĎABOX, kam mohou děti přinést svého již vysloužilého medvídka... Bude případně opraven a rozšíří sbírku, která bude žít ve Vánočním domě...

-

Největší výstava medvědů v ČR

 

Největší výstava medvědů v ČR aneb jak se žije medvídkům ...

https://www.facebook.com/vystavamedvidku/

-

Kouzlo Vánočního domu

Vánoční dům je unikátní celoroční výstavou vánočních ozdob a vánočních dekorací. Je prvním a jediným Vánočním domem v České republice, který přináší návštěvníkům vánoční výzdobu v nebývalém rozsahu. Okouzlující Zámeček Doubí je vskutku tím pravým místem pro "dům Vánoc", kde vánoční radost nikdy nekončí.

K vychutnání atmosféry Vánočního domu návštěvníkům poslouží Andělská kavárna, jak jinak než s vánoční výzdobou. V nabídce této vánočně naladěné kavárny samozřejmě nechybí vánoční cukroví ani vánočka. Prostě ideální místo pro vánoční večírek.

Výstava Vánočního domu je prodejní, lze si tak vybrané kousky snadno zabalit s sebou domů. Nezapomeňte si přijít do Vánočního domu pro inspiraci, až budute zdobit Váš vánoční stromeček!


nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled