logo
Vítáme Vás v katalogu info-turistiky, ubytování a hotelových balíčku. Máme tu pro Vás mnoho možností v informacích jak o turistice, sportu, ubytování a mnoha dalších.

Úterý (25.02.2020)
SVÁTEK: Liliana
ZÍTRA: Dorota

*** Hotel Dvorana Karlovy Vary - Ubytování Karlovy Vary

Telefon: +420 355 311 311
Webové stránky: www.hoteldvorana.cz
Typ: OBCHODY-SLUŽBY KARLOVARSKO
Oblast: Západní čechy
Město: Karlovy Vary
Adresa: Chebská 394/44 Karlovy Vary 360 06
Cena: dle ceníku nebo dohodou
GPS: 50.2298194N, 12.8388836E

Zobrazit na mapě

Hotel Dvorana Karlovy Vary 

Ubytování Karlovy Vary

-

http://r-ec.bstatic.com/images/hotel/max300/304/30417137.jpg

-

Hotel Dvorana Karlovy Vary 

Ubytování Karlovy Vary

-

Chebská 394/44 Karlovy Vary 360 06

Tel.:+420 355 311 311

www.hoteldvorana.cz

GPS:50.2298194N, 12.8388836E

-
http://exp.cdn-hotels.com/hotels/9000000/8080000/8077300/8077226/8077226_52_z.jpg

-

Provozujeme čtyřhvězdičkový hotel s nabídkou ubytování ve 23 pokojích včetně 8 apartmánů o celkové kapacitě 50 lůžek a 4 přistýlek.

K dispozici je sociální zařízení, TV se satelitem, Wifi

připojení, salonek i parkoviště.

Najdete u nás konferenční prostory, vybavený kinosál či vědecká knihovna.

-

Hotel Dvorana se nachází v Karlových Varech, 3 km od jejich centra. Nabízí moderně zařízené pokoje s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Na místě je zdarma k dispozici soukromé parkoviště. Za příplatek mohou hosté využít saunu a masáže. Navštívit můžete také 3D kino.

Hotel Dvorana se může pochlubit à la carte restaurací, která připravuje pokrmy české a mezinárodní kuchyně. Je zde také pánský klub s kulečníkem, šipkami a pokerovým stolem.

Hotel Dvorana stojí 850 metrů od Golf & Racing Clubu Karlovy Vary. Veřejný bazén a sportovní areál leží ve vzdálenosti 1,3 km a stejně daleko od hotelu je i Vřídlo. Na vlakové nádraží Karlovy Vary dojdete pěšky za 10 minut.

http://www.kdeprespat.cz/ir/images/photos/1/1/44032/hotel-dvorana-35--c1000x700.jpg

Aktuální info na web hotelu

-

Hotel Dvorana /kompletní informace

vznikl v části území bývalého Areálu CINK.Celý areál sloužil v minulosti pro strojírenskou výrobu a jeho historie sahá až do období kolem roku 1915 - 1920. Po válce sloužil jako strojírenský závod v rámci československého uranového průmyslu ZRUP Příbram. Po revoluci v roce 1989 byl zprivatizován se zachováním strojní výroby – převážně se vyráběly vodní turbíny pro potřeby malých vodních elektráren. Již v 70 letech minulého století areálu dominoval objekt vily sloužící jako prostor pro stravování, ubytování a administrativní činnost v rámci chodu celého areálu. Architekturu vily se podařilo zachovat, objekt pečlivě opravit tak, aby vznikl nový hotel, který bude svou jedinečností vyčnívat z řady hotelů v Karlových Varech.  Sloganem hotelu je "Není hotel jako hotel.".

Hotel je jedinečný především svým zaměřením.

Hlavní cílovou skupinou je korporátní klientela a hosté, přijíždějící do Karlových Varů s cílem vzdělávat se řadou kurzů a akcí pořádaných v Centru Vzdělávání Dvorana. Hotel je svoji nabídkou služeb přizpůsoben jak pro rodiny s dětmi, milovníky kultury, seniory, tak pro přátele sportu – motorkáře, golfisty, šachisty a jiné zájmové skupiny. Realizovala se zde myšlenka spojit konferenční prostory přizpůsobené požadavkům lektorů a účastníků s kvalitním odpočinkem a relaxací.

V Hotelu je k dispozici až 8 sálů o flexibilních kapacitách 10 - 140 osob.

Celkově je zde možnost pořádat školení až pro 280 osob. Školicí sály jsou technicky vybaveny a přizpůsobeny současným trendům pořádání firemních jednání. Prostory jsou bezbariérové s denním osvětlením s možností variabilního uspořádání pro malé i velké skupiny a lze je pronajmout v pracovní dny i o víkendu. K akcím je zabezpečován catering dle požadavků.

V hotelu je 23 nadstandardně vybavených pokojů s nejmodernějšími technologiemi, z toho 8 apartmánů a několik pokojů přizpůsobených pro speciální účely. Všechny pokoje disponují nezávislou klimatizací a vzduchotechnikou.  Televizní systém IPTV byl v nejmodernější verzi nainstalován právě zde jako první v České republice. Pokoje jsou vybaveny telefony, minibary, trezory, karetním systémem otvírání dveří a mají koupelnu s vanou nebo sprchou, WC a bidetem. Pokrytí WI-FI po celém hotelu je samozřejmostí.

Restaurace není pouze hotelovou restaurací, ale místem pro každého. Kdo má rád kvalitní pokrmy, prvotřídní kávu či víno, je do restaurantu Villa Dvorana vřele zván. Prostředí je klidné, luxusní, obsluha milá a ceny přívětivé. Je pro Vás připravené denní menu, výběr á la carte, podnikatelské menu či degustační večery. Možnost pořádání firemních či soukromých akcí, oslav či svateb. Vyzkoušejte a posuďte sami.

V Hotelu Dvorana si můžete pronajmout kinosál pro pořádání soukromých oslav či hudebních akcí. Vybavení sálu dosahuje špičkové kvality jak projekční, tak zvukové technologie. Akustika sálu byla vyvíjena s odborníky a odpovídá kvalitě v nahrávacích studiích. Kinosál s podporou 3D projekce je možný objednat již pro dvě osoby! 

Ve volném čase má host možnost využít knihovnu s počítači a přístupem na internet, games room s barem, billiardem, pokerovým stolem a elektronickými šipkami. Pro chvíle relaxace jsou v prostorách wellness k dispozici parní či suchá sauna, masáže, kadeřník nebo kosmetička.

Celý hotel je nekuřácký s bezbariérovým přístupem.

-

-


nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled