logo
Vítáme Vás v katalogu info-turistiky, ubytování a hotelových balíčku. Máme tu pro Vás mnoho možností v informacích jak o turistice, sportu, ubytování a mnoha dalších.

Úterý (28.05.2024)
SVÁTEK: Vilém
ZÍTRA: Maxmilián

*** Restaurace U Fírů v Božtěšicích

Telefon: tel.: 776 206 443
Webové stránky: www.restaurace-ufiru.cz
Typ: OBCHODY-SLUŽBY ÚSTECKO
Oblast: Severní čechy
Město: Ústí nad Labem - Božtěšice
Adresa: Petrovická 41, Ústí nad Labem - Božtěšice, 403 40
Cena: dle ceníku nebo dohodou e-mail u-firu@centrum.cz

Zobrazit na mapě

Restaurace U Fírů v Božtěšicích na okraji Ústí nad Labem je klasickou hospodou se vším, co k ní patří. Základem je naše vyhlášená kuchyně, ve které vám připravujeme přes poledne hotová jídla, po zbytek dne pak minutky. Vše můžete zapít opravdu dobře natočeným pivem Březňák nebo Zlatopramen. Vejde se k nám najednou 30 hostů, další můžeme usadit za příznivého počasí na letní zahrádce, kterou ke svému odpočinku a občerstvení často využívají také cyklisté. Pro vaše děti máme k dispozici venkovní dětský koutek - houpačky, pískoviště a další atrakce. Za deště je možné děti přesunout do sálu.

V prvním patře je pro vás k dispozici prostorná kulečníková herna pro billiard i karambol. Součástí restaurace je také velký sál s vlastním barem a obsluhou, který pojme až 180 hostů. Můžeme v něm pro vás uspořádat svatbu, ples, zábavu, oslavu narozenin, firemní akci nebo si ho můžete pronajmout pro nějakou jinou vlastní akci. V prostorách naší restaurace si můžete zahrát také stolní tenis, šipky či fotbálek.

Restaurace U Fírů vám nabízí:

  • polední menu
  • minutková jídla
  • venkovní letní zahrádku
  • pravidelné víkendové a páteční akce

Od pondělí do neděle pro vás vaříme POLEDNÍ MENU od 62,- Kč.

(objednávky jídla můžete provádět prostřednictvím telefonu nebo e-mailu den předem)

Letní zahrádka

Pro všechny, kteří raději jedí venku na vzduchu, pro rodiče s dětmi, pro cyklisty... Pokud to počasí dovolí a není právě pod nulou nebo nefouká vichřice, rádi vás obsloužíme i na naší letní zahrádce. Většinou její provoz začínáme hned když vysvitne první sluníčko a končíme někdy na sklonku září. Ovšem když se podzim vyvede, můžeme i o pár dnů prodloužit.

Pokud chcete vědět, zda je naše zahrádna právě dnes otevřena, stačí si zavolat na tel.: 776 206 443.

Provozní doba:

PO až ČT: 10.30 - 22.00

PÁ: 10.30 - 23.00

SO: 12.00 - 23.00

NE: 12.00 - 21.00

Při objednávce místa je možné prodloužení provozní doby!!!

Kde nás najdete:

Najdete nás v Božtěšicích, 100 metrů od hlavní silnice vedoucí na Libouchec, nebo k dálnici, nebo do Petrovic... Pokud budete přijíždět od Ústí nad Labem, dáte se na prvním kruhovém objezdu doprava a po 100 metrech dojedete na křižovatku, na jejímž levém rohu nás již bezpečně najdete. Pro lepší představu vám dole nabízíme podrobnou mapku.

Přesná adresa: Petrovická 41, Ústí nad Labem - Božtěšice, 403 40

Kdo to u nás celé vede:

p. Jaroslav Šmejkal

tel.: 776 206 443

Denní objednávky jídel můžete provádět zde:

tel.: 775 206 442 - POZOR: pouze od 7.00 - 10.00 hod.

Týdenní objednávky jídel provádějte na této adrese:

POZOR: týdenní objednávku provádějte nejpozději do pátku předchozího týdne.


nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled