logo
Vítáme Vás v katalogu info-turistiky, ubytování a hotelových balíčku. Máme tu pro Vás mnoho možností v informacích jak o turistice, sportu, ubytování a mnoha dalších.

Úterý (28.05.2024)
SVÁTEK: Vilém
ZÍTRA: Vilém

*** Penzion a restaurace Habrovická Bašta

Telefon: +420 475 603 630, +420 774 424 351
Webové stránky: www.habrovickabasta.jex.cz
Typ: OBCHODY-SLUŽBY ÚSTECKO
Oblast: Severní čechy
Město: Ústí nad Labem - Habrovice
Adresa: Ústí nad Labem-Habrovice 29, 403 40
Cena: dle ceníku nebo dohodou info na habrovickabasta@iex.cz
GPS: 50°41'57.361"N, 14°0'5.926"E

Zobrazit na mapě

Habrovická Bašta

DO CENTRA ÚSTÍ NAD LABEM JE TO OD NÁS POUHÝCH 7 MINUT AUTEM !
Ubytování Penzion Habrovická Bašta Ústí nad Labem:
Penzion
Habrovická Bašta se nachází v městské části Habrovice 4 km od centra
Ústí nad Labem v malebné krajině lákající k pěším procházkám nebo
výletům na kolech. Nové golfové hřiště cca 400 m daleko od penzionu.

 
Penzion Habrovická Bašta Ústí nad Labem ubytování:

Kapacita
ubytování je 17 lůžek ve složení 3x třílůžkový a 2x čtyřlůžkový pokoj,
možnost dvou přistýlek. Pokoje jsou stylově a standardně zařízené
barevným televizorem. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Snídaně
se podávají v restauraci. Uzamčené parkoviště ve dvoře pro 5 aut.
Pokoje mají vlastní vchod. Pro ubytované hosty je k dispozici vybavená
kuchyňka (pro všechny pokoje společná).


NABÍDKA FIRMÁM - DLOUHODOBÉ UBYTOVÁNÍ AŽ 50% SLEVA - viz ceník


PENZION A RESTAURACE S LETNÍ ZAHRADOU JSOU RODINNOU ZÁLEŽITOSTÍ A SNAŽÍME SE VYJÍT HOSTŮM MAXIMÁLNĚ VSTŘÍC.
Ústí nad Labem penzion ubytování Habrovická Bašta restaurace:
Součástí penzionu je útulná restaurace s celodenní možností stravování. Restaurace je dělena na kuřáckou a nekuřáckou místnost. Podávají se jídla české i zahraniční kuchyně. K dotvoření atmosféry patří i posezení u skleničky dobrého vína, či sklenice řízného českého piva. Pro zpestření je v restauraci k dispozici kulečník.
LOUTKY KTERÉ U NÁS MŮŽETE VIDĚT SI VYRÁBÍME SAMI, LOUTKY U NÁS ŽIJÍ...
POŘÁDÁME SVATBY,OSLAVY,VEČÍRKY A HOSTINY VŠEHO DRUHU
Všechny fotografie a texty na těchto stránkách jsou chráněny autorským zákonem a bez svolení autora je jejich další šíření zakázáno!

Souhrn informací:

Ubytování Penzion Habrovická Bašta Ústí nad Labem:
Penzion Habrovická Bašta se nachází v městské části Habrovice 4 km od centra Ústí nad Labem v malebné krajině lákající k pěším procházkám nebo výletům na kolech. Nové golfové hřiště cca 400 m daleko od penzionu.

Penzion Habrovická Bašta Ústí nad Labem ubytování:
Kapacita ubytování je 17 lůžek ve složení 3x třílůžkový a 2x čtyřlůžkový pokoj, možnost dvou přistýlek. Pokoje jsou stylově a standardně zařízené barevným televizorem. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Snídaně se podávají v restauraci. Uzamčené parkoviště ve dvoře pro 5 aut. Pokoje mají vlastní vchod. Pro ubytované hosty je k dispozici vybavená kuchyňka (pro všechny pokoje společná).

Ústí nad Labem penzion ubytování Habrovická Bašta restaurace:
Součástí penzionu je útulná restaurace s celodenní možností stravování. Restaurace je dělena na kuřáckou a nekuřáckou místnost. Podávají se jídla české i zahraniční kuchyně. K dotvoření atmosféry patří i posezení u skleničky dobrého vína, či sklenice řízného českého piva. Pro zpestření je v restauraci k dispozici kulečník.

Habrovická Bašta ubytování penzion Ústí nad Labem terasa:
V letním období je otevřená terasa (stranou hluku ulice), která přímo vybízí k příjemnému posezení, občerstvení a při tom vidíte na svoje ratolesti hrající si v dětském koutku a zázemí hotelu. Kromě nabídky kávy se nabízí výběr z dezertů, pohárů a palačinek. Ochotný a laskavý personál je samozřejmostí. Po domluvě možnost grilování nebo využití ohniště. Druhá letní terasa se nachází před hotelem směrem k ulici.

Penzion Ústí nad Labem ubytování Habrovická Bašta služby:
Penzion je svou polohou vhodný pro rodinné oslavy, firemní akce, promoce, třídní srazy, večírky a školení. Objekt zároveň slouží také jako galerie ručně dělaných dřevěných loutek. Přes ulici se nachází kadeřnictví, po domluvě nebo objednání zajistí pro Vás. Dle přání zde zajistí svatební oslavu s kompletním servisem.

Penzion Habrovická Bašta ubytování Ústí nad Labem spojení:
Autobusové spojení: z autobusového nádraží linkou č. 54,56 a poté na zastávce kpt. Jaroše přestup na linku č. 15 zastávka Habrovice-Vily. Vlakové spojení: z vlakového nádraží linkou č. 54,56 a poté na zastávce kpt. Jaroše přestup na linku č. 15 – zastávka Habrovice-Vily.

Dovolená Ústí nad Labem penzion Habrovická Bašta okolí :
500 m od objektu je přírodní koupaliště. V blízkosti se nachází (9 km) TISÁ, známé výletní místo s věhlasnými 70 m vysokými pískovcovými skalami, se stezkami pro pěší turistiku a cyklistiku ( možnost i horolezení). Golf a koupaliště 3 km. Vrch KOMÁŘÍ VÍŽKA (20 km) - s lanovou dráhou, nahoře s velkou restaurací a vyhlídkovou terasou. Zámeček Větruše s bludištěm zrcadel. Město ÚSTÍ NAD LABEM (4 km) - ZOO, hrad Střekov, muzea.

Penzion Habrovice Habrovická Bašta - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Habrovice Habrovická Bašta - disponuje restauracíPenzion Habrovice Habrovická Bašta - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Habrovice Habrovická Bašta - V hotelu je kulečníkPenzion Habrovice Habrovická Bašta -  kadeřnictví - holičství Penzion Habrovice Habrovická Bašta -  je k dispozici letní terasaPenzion Habrovice Habrovická Bašta - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Habrovice Habrovická Bašta - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Habrovice Habrovická Bašta - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
odkaz na naše stránky

nahled