logo
Vítáme Vás v katalogu info-turistiky, ubytování a hotelových balíčku. Máme tu pro Vás mnoho možností v informacích jak o turistice, sportu, ubytování a mnoha dalších.

Úterý (20.08.2019)
SVÁTEK: Bernard
ZÍTRA: Johana

*** Nejlevnější autodíly - autodíly levně - originální autodíly - OPARTS - NOPARTS - POPARTS

Telefon: 775 007 307, 775 007 407
Webové stránky: www.oparts.cz
Typ: OBCHODY-SLUŽBY KRUPKA
Oblast: Severní čechy
Město: Krupka
Adresa: Teplická 393/11, 417 41 Krupka
Cena: dle ceníku nebo dohodou

Zobrazit na mapě

Nejlevnější autodíly - autodíly levně - originální autodíly - OPARTS - NOPARTS - POPARTS

-

Oparts

Oparts

Oparts

-

Nejlevnější autodíly - autodíly levně - originální autodíly

OPARTS - NOPARTS - POPARTS

-

O nás

Jmenuji se Václav Vítů, od roku 2005 se zabývám prodejem automobilových náhradních dílů.

Za několik uplynulých let jsem stále častěji musel řešit problém s tzv. „LEŽÁKY“, díly, které si zákazníci objednali, ale nevyzvedli. Další složkou jsou díly z likvidací skladů, akcí atd…

Pravidelně inzeruji na všech inzertních portálech, což je velice časově náročné, inzerátů mohu podat jen omezený počet, musím se trápit s fotografiemi, popiskem, obnovením inzerátů a trvá dlouhou dobu, než si „LEŽÁK“ najde svého kupce.

Proto se již delší dobu snažím vymyslet způsob, jak se této skladové přítěže zbavit a rozhodl jsem se založit webové stránky, kde si každý jednoduše inzeruje všechny své zaprášené „LEŽÁKY“ za výprodejovou cenu. Inzerovat se bude s minimálně 50% slevou z nenavýšené katalogové ceny (inzerují se díly nové, nikdy nepoužité). Inzerující vše během pár minut převede do tabulky, postačí pouze seznam dílů s názvem, cenou a počtem kusů. Když bude mít inzerující trochu času, může k jednotlivým dílům přidat charakteristiku a dodat fotografii. Díl bude inzerovaný tak dlouho, dokud nenajde nového majitele (rok, dva, pět…)

Pro kupujícího zákazníka je nákup dílu otázkou třech jednoduchých kroků a díl za bezkonkurenční cenu "má doma"...

-

-

Jako novému prodejci Vám poskytneme na zkoušku 10 inzerovaných dílů ZDARMA, bez nutnosti další inzerce, bez poplatků, podepisování smluv atd....zkrátka "ŽENATÝ BEZ ZÁVAZKŮ"

Protože jste se rozhodli s námi inzerovat s 50% slevou, v rámci rovného partnerství Vám dáme také slevu 50% na roční neomezenou licenci pro inzerci na internetových stránkách www.oparts.cz a  www.noparts.cz, www.poparts.cz.

-

 

Oparts

Oparts

Oparts

-

Adresa:

Teplická 393/11, 417 41 Krupka

Kontakty:

Václav Vítů : +420 775 007 307 (Majitel)

Petr Piták :   +420 775 007 407 (Obchodní ředitel)

E.mail:info@oparts.cz

Web:www.oparts.cz

Kontakty slouží pouze k řešením technických problémů spojených s provozem našich internetových stránek, případným nápadům na zlepšení kvality poskytovaných služeb.

!!!NESLOUŽÍ K REZERVACI DÍLŮ!!! (domluva je na straně Kupujícího a prodejce)


nahled