logo
Vítáme Vás v katalogu info-turistiky, ubytování a hotelových balíčku. Máme tu pro Vás mnoho možností v informacích jak o turistice, sportu, ubytování a mnoha dalších.

Pátek (09.12.2022)
SVÁTEK: Vratislav
ZÍTRA: Julie

*** Kosmetika-kadeřnictví-masáže-prodlužování řas Žatec Salon JanaBel

Telefon: +420 739 320 190
Webové stránky: www.janabelohoubkova.webnode.cz
Typ: OBCHODY-SLUŽBY ŽATECKO
Oblast: Severní čechy
Město: Žatec
Adresa: Oblouková 216 Žatec 438 01
Cena: dle ceníku
GPS: 50°19'43.421"N, 13°32'48.482"E

Zobrazit na mapě

Kosmetika-kadeřnictví-masáže-prodlužování řas Žatec Salon JanaBel

-

-

Salon JanaBel

Nabízím kosmetické i kadeřnické služby, masáže, prodlužování řas. Prodej vlasové i tělové kosmetiky, ošetření galvanickou žehličkou. Zaměřujeme se na barvení obočí a řas, depilaci voskem či cukrovou pastou, hloubkové čištění pleti, peeling a kosmetické masáže.

 

Mgr. Jana Bělohoubková

Salon JanaBel,
Oblouková 216, Žatec 43801

739 320 190

 " SALON JanaBel  "

Od srpna 2009 do listopadu 2012 jsem sídlila v Žatci ve Lva Tolstého 1072- společně se Salonem Siesta. Časem mi však prostory byly příliš "těsné" a tak jsem se po urputném hledání přemístila do větších prostor - do Obloukové 216 v Žatci.

 Nabízím Vám péči v oboru kadeřnictví, kosmetiky, masáží, prodlužování řas, ošetření proti vráskám, péči na zmírnění projevů celulitidy,...  Nabízím věrnostní programy, zvýhodněné balíčky, dárkové poukazy, permanentky na masáže, VIP bonusy, prodej české kosmetiky zn.Ryor a Vivaco, prodej vlasové kosmetiky značek Dusy, Goldwell a Bes, prodej kosmetiky francouzské značky L´Ambre, kosmetiku od firmy Medaprex (neinjekční účinné omlazení)  a poradenství zdarma  v oborech péče o pleť a vlasy. Většinu přípravků mám osobně vyzkoušeno, neupisuji se pouze jedné značce.  Nabízím možnost platby kartou.


   Salon se  nachází téměř v centru  města. Odbočíte ulicí podél Hotelu Zlatý Lev, minete hospůdky U Medvěda a Mušketýr a hned ve druhém domku (zelená omítka, černé ozdobné mříže) najdete můj salon.  Místo k zaparkování nejdete (při troše štěstí) přímo u salonu nebo opodál na parkovišti. Chůze na vysokých podpatcích je ke mně trochu problematická  díky historické dlažbě:-)  Přístup  do salonu je  bezbariérový, očekávat můžete příjemné prostředí, ochotu věnovat se klientele a v neposlední řadě i posezení  při kávě nebo čaji zdarma. V zimě Vás jistě potěší vyhřívané kosmetické lehátko. 


   Provozní doba je od pondělí do neděle ( 10,00 - 19,00)  POUZE na OBJEDNÁNÍ PŘEDEM - možno na tel. 739 320 190. Při práci mám většinou ztlumený telefon, proto, pokud se nedovoláte, pošlete SMS nebo vyčkejte a já se Vám po práci ozvu sama.     .........Jana Bělohoubková

 

....vítám Vás na stránkách mého salonu, kde najdete kromě

* KOSMETIKY

* KADEŘNICTVÍ, HOLIČSTVÍ

* MASÁŽÍ

* PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

také

* možnost PLACENÍ PLATEBNÍ KARTOU

* možnost zakoupení DÁRKOVÝCH POUKAZŮ

* VĚRNOSTNÍ PROGRAMY pro VIP klientelu

* možnost ZAKOUPENÍ KOSMETIKY pro péči o VLASY, POKOŽKU OBLIČEJE I CELÉHO TĚLA, i kosmetiku DEKORATIVNÍ

* BEZPLATNÉ PORADENSTVÍ v oblasti péče o vlasy a tělo, líčení, úpravy účesu, oblékání...

* ZVÝHODNĚNÉ BALÍČKY (př. permanentky na masáže, zvýhodněnou cenu na produkty pro pravidelnou klientelu)

* příjemné prostředí, bezbariérový přístup, vyhřívané kosmetické a masážní lehátko, kávu a čaj při ošetření zdarma

* RELAXACI A SOUKROMÍ .... (věnuji se vždy pouze jedné klientce)

 

CO U MĚ NENAJDETE?

 NEJSEM OCHOTNA SE VĚNOVAT  opakovaně KLIENTELE, která se na objednaný termín nedostaví bez předchozí včasné omluvy, protože vzájemný respekt a slušné chování  jsou nedílnou součástí i mého servisu klientkám....

Odkaz na mé www stránky


nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled