logo
Vítáme Vás v katalogu info-turistiky, ubytování a hotelových balíčku. Máme tu pro Vás mnoho možností v informacích jak o turistice, sportu, ubytování a mnoha dalších.

Pondělí (18.11.2019)
SVÁTEK: Romana
ZÍTRA: Alžběta

*** I. Golf Club Most

Telefon: Tel.: +420 776 832 891, +420 602 885 940 , +420 776 832 891
Webové stránky: www.golfmost.cz
Typ: Golf
Oblast: Severní čechy
Město: Most
Adresa: Skyřická 44 434 01 MOST
Cena: sekretariat@golfmost.cz

Zobrazit na mapě

Provoz devítijamkového hřiště. Nabídka tréninků a pořádání turnajů.

I.Golf Club Most vznikl v roce 1993 jako jeden z prvních golfových klubů v nových poměrech. Vedle takových staveb, jako je mostecký Hipodrom a Autodrom se objevila i velká plocha, na které se začalo budovat mostecké golfové hřiště. Místo, kde doposud byla jenom navážka suti z důlní činnosti, se začalo pozvolna měnit v kultivovanou a esteticky proměněnou krajinu. Díky zájmu města a snahy o povznesení golfu v Mosteckém regionu prvními nadšenci vzniklo v krátké době devítijamkové hřiště, které časem doznalo značné obliby nejenom u domácích hráčů, ale také u těch, kteří hledají zajímavý golfový terén a rádi experimentují.

Klub se nachází hned vedle Hipodromu a celou svou délkou s ním sousedí. Tento fakt není zanedbatelný také pro ty, kteří ať sami či s rodinnými příslušníky dělí své zájmy mezi golfovou hru a dostihy. Přestože plánů od počátku bylo hodně, nejsou doposud všechny zrealizovány. Nicméně přičiněním aktivních členů, kterých je dnes na 300, se vybudovala centrální klubová budova, která dnes slouží nejenom k odpočinku a relaxaci po turnajích, ale i k pořádání setkání představenstva a k jiné organizační práci.

V sezóně si zde můžete u baru objednat občerstvení a s partnery prodiskutovat právě ukončenou hru.

V současné době má I.Golf Club Most právní podobu občanského sdružení. To znamená, že všichni členové na základě sdružených prostředků rozvíjejí svou klubovou činnost v rámci finančních možností, které si sami určují. Budiž jim k dobru, že až doposud dokázali po ekonomické stránce udržet na jedné straně svou činnost v chodu a na straně druhé umožnit poměrně široké veřejnosti aktivně tento sport provozovat.

Je třeba zmínit hlavní partnery, kteří klubu přispívají podle svých možností k tomu, aby bylo možné zakoupit potřebné mechanické prostředky k náročné údržbě hřiště.

Z ekonomického hlediska je hřiště také zajímavé pro golfové turisty, jelikož green-fee představuje méně, než standardní poplatek v celorepublikovém průměru.

Klub v dnešní době má své profesionální zázemí, které pečuje jak o travnaté plochy, tak i o organizaci veškerého dění. Máme na mysli zejména konání turnajů, tématická sportovní klání, ženský golf, výchovu mládeže a dorostu, seniorskou ligu a jinou atraktivní činnost s pozvánkami VIP populárních osobností, ale i řadu soukromých akcí. Za tímto účelem je také možné si pronajmout celý golfový areál a uspořádat ať již s pomocí organizátorů, či vlastními silami odpovídající podnik. Také při takovýchto příležitostech lze konstatovat, že spolupráce s I.GCM se až doposud zájemcům vždy jevila jako oboustranně výhodná.

Jsme rádi, že v podmínkách regionu jako jsou Severní Čechy se prosadil golf na takové úrovni, že se stal signálem pro jeho rozvoj i v okolních lokalitách. Avšak i I.Golfový Club Most myslí na svou budoucnost. Má své plány, mezi něž patří rozšíření hřiště z 9 jamek na 18 s celkovým rozšířením a zkvalitněním potřebných služeb.

Navštivte i vy náš golfový klub a přijeďte si k nám zahrát.

Potřebné informace pro svá rozhodnutí a celkovou orientaci najdete dále na našich stránkách.

ZIMA- S INDOOREM GOLFOVÁ SEZÓNA NIKDY NEKONČÍ.

Vážení přátelé,

k nabízeným službám I. Golfového Clubu v Mostě přibyl dárek v podobě golfového simulátoru na profesionální úrovni, jehož slavnostní uvedení do provozu se uskutečnilo přibližně před rokem. Ve dnech sychravého počasí a dešťových přeháněk, vánice a tuhých mrazů, odpoledne, kdy se brzy stmívá, když nevíte, co s nevlídným a ukrutně dlouhým večerem, přijďte na náš indoor. Vyberete si zde hru na jednom z mnoha hřišť světového významu a odpálíte do jeho virtuálních prostor svůj míček k první jamce. Počítač vám hned po prvním úderu řekne, jak mnoho jste ztratili zimním lenošením na své formě. Určitě bude vhodné vzít si na indoor také přátele a zahrát si s nimi jako při klasické hře. Simulátoru nečiní žádný problém registrovat i další hráče a dokonce vás ušetří zapisování bodů. Náhle stanete na hřišti u Clearwatter Tampa Bay Florida a v překrásném plenéru s palmami a umělými jezírky zcela jistě zapomenete na chvíli na to, že vaše přírodní hřiště teď leží pod sněhem.


Náš indoor bude v provozu po celou zimní sezónu a v případě zájmu i v letním období.Indoor slouží nejenom k tréninkům mládeže a klubovým členům, ale může také jeho služeb využít kdokoli z veřejnosti, kdo má zájem o seznámení se s taji golfové techniky a etiky.

Také vy, kteří chcete s golfem začít, zde máte své možnosti. Můžete trénovat a připravovat se na HCP, který potom zcela jistě na jarních zkouškách získáte. Zde je vhodné se domluvit s trenérem a trénovat pod jeho odborným vedením.

Indoor je senzační způsob soutěžení. U nás existují indoorové kluby, které dávají přednost tomuto modernímu pojetí golfu a stále zdokonalují svou činnost a přicházejí s novými nápady využití. Hrají nejen mezi sebou, ale také pořádají soutěže mezi kluby, mezi členy z různých klubů a také na mezinárodní úrovni. Možnosti jsou prakticky stejné jako na klasickém hřišti. Lze hrát turnaje a vše, na co si jen vzpomenete.

Upozorňujeme na to, že ve všech případech je zapotřebí se na indoor objednat, nejlépe den předem a zarezervovat si hrací čas, neboť pokud přijdete přímo bez objednání, vystavujete se nebezpečí, že golfový simulátor bude obsazen.

V případě mimořádného zájmu o indoor ve večerních hodinách je možné domluvit si hru až do 22 hod.

Na našem indooru si můžete zapůjčit, objednat nebo dokonce koupit potřebné golfové vybavení.Vratislav Venclíček
tel: 602 885 940

I. Golf Club Most
O hřišti
Golfové zařízení hřiště (9), idoor, driving, putting, akademie
Délka hřiště žlutá: 5282 m, červená: 4728 m
Par 70
Rok založení 2000
Prezident Jaroslav Knorre
Greenkeeper Karel Kounovský
Mistr klubu Vladimír Macák
Mistryně klubu Martina Mannová
FEE
Pracovní dny 500
Víkend 600
Služby
Driving range ano
Putting green ano
Půjčovna vozíků ano
Půjčovna holí ano
Motorové vozíky ano
Pro Shop ano
Restaurace ano
Ubytování ne
Kontaktní údaje
Adresa Skyřická 44, Most, 434 01
Telefon 776 832 891


nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled