logo
Vítáme Vás v katalogu info-turistiky, ubytování a hotelových balíčku. Máme tu pro Vás mnoho možností v informacích jak o turistice, sportu, ubytování a mnoha dalších.

Pondělí (20.09.2021)
SVÁTEK: Oleg
ZÍTRA: Matouš

*** Ubytování Perštejn - Hotel Formule 1 Perštejn a restaurace Perštejn

Telefon: +420 602 468 646
Webové stránky: www.hotelformule1perstejn.eu
Typ: OBCHODY-SLUŽBY PERŠTEJN
Oblast: Severní čechy
Město: Perštejn
Adresa: Karlovarská 223 , 43163 Perštejn
Cena: dle ceníku nebo dohodou
GPS: 50°22'32.321"N; 13°6'35.592"E

Zobrazit na mapě

Ubytování Perštejn - Hotel Formule 1 Perštejn

a restaurace Perštejn

Das neue Restaurant

-

Hotel Formule 1 Perštejn

a restaurace Perštejn

Karlovarská 223 , 43163 Perštejn 

Tel.:+420 602 468 646

e-mail:hotel-formule1@seznam.cz

www.hotelformule1perstejn.eu

-

Luxusní hotel s terasou u Perštejna.

Hotel se nachází na hlavním tahu směr Karlovy Vary - Chomutov na okraji obce Perštejn s možností využití velkého přilehlého parkoviště. Z hotelu a terasy je krásný výhled na okolí Doupovských a Krušných hor.

-

Vrch Str (afer92 (very busy)) Tags: panorama hill czechrepublic colline rpubliquetchque 2014 liberec echy rokytnicenadjizerou vrch str eskrepubliky krkonosknrodnpark rokytnici img02056789dxo1g strnk vrchstr

-

Hotel je po kompletní rekonstrukci z roku 2012, kdy se vkus skloubil s luxusem.

V přízemí hotelu je restaurace a solární studio.

Hotel nabízí 10 kompletně vybavených pokojů ( dvojlůžkové ) s vlastním sociálním zázemím, 3 apartmány s vlastní kuchyní. Každý pokoj je navržený v jiných barevných odstínech.

K hotelovému komplexu patří též dětské hřiště – dětský domek, houpačky další vyžití pro děti, které je velmi využívané u přilehlé terasy a výhledem na ně.

-

Das neue Restaurant

-

Restaurace: 50 míst + terasa: 40 míst

Druh kuchyně: mezinárodní

Bezplatné WiFi, happy hours, možnost jídla s sebou, káva s sebou, možnost ohřevu kojenecké stravy, možnost vstupu s asistenčním psem, oslavy, party, svatby, televize, teplá jídla po celý den.

Ubytování: 13 pokojů - 32 lůžek

-

Ať jste turista nebo cestujete za obchodem Hotel Formule 1 je skvělým místem pro ubytování v průběhu vaší návštěvy města Perštejn. Odtud mohou hosté užívat snadný přístup ke všemu, co může toto živé město nabídnout.

Díky své výhodné poloze, nabízí hotel snadný přístup k místům, která musíte vidět.

-


Hotel Formule 1 Perstejn - Pub/Lounge-Hotel Formule 1 Perstejn - Pub/Lounge

 -
Hotel Formule 1 nabízí dokonalý servis a všechno základní vybavení s cílem posílit cestovatele.

Během ubytování v tomto nádherném zařízení si hosté mohou vychutnat rodinný pokoj, grilovací zařízení, Wi-Fi na veřejných místech, úschovna zavazadel, domácí zvířata povolena.

-


Hotel Formule 1 Perstejn - Guest Room-Hotel Formule 1 Perstejn - Guest Room

Hotel Formule 1 Perstejn - Guest Room-Hotel Formule 1 Perstejn - Guest Room

-

 Všechno vybavení ubytovacího zařízení zajišťuje bezkonkurenční pocit pohodlí. Hotelové zařízení jako tenisové kurty, dětské hřiště jsou ideálními místy k relaxaci a uvolnění po náročném dni. Hotel Formule 1 je vaším místem pro kvalitní hotelové ubytování ve městě Perštejn.

-


Blick vom Tafelberg zur Kirche nach Str nad Oh (Sascha Klauer) Tags: essen nikon europa eger blumen sauerkraut tschechien tschechische republik sachsen sascha land hilde schloss schlosspark 8200 hildegard gebirge nad tafelberg ostrov klinovec steinbruch republika storch erzgebirge quelle sonnenblumen schweinebraten strche storchennest esko warta esk tschechei ohri osteuropa schlos ohre sauerbrunn korunn keilberg schotterwerk pertejn str schlospark duppauer oh silberstrase egertal sauerbrunnen himmelstein prstein schlackenwerth minneralwasser kndel


nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled