logo
Vítáme Vás v katalogu info-turistiky, ubytování a hotelových balíčku. Máme tu pro Vás mnoho možností v informacích jak o turistice, sportu, ubytování a mnoha dalších.

Pondělí (27.05.2024)
SVÁTEK: Valdemar
ZÍTRA: Vilém

*** Hotel a restaurace SLÁVIE Ústí nad Labem

Telefon: +420 475 530 435, 605 750 420
Typ: OBCHODY-SLUŽBY ÚSTECKO
Oblast: Severní čechy
Město: Ústí nad Labem
Adresa: Železničářská 28a/995, 400 03 Ústí nad Labem
Cena: dle ceníku nebo dohodou e-mail:hotel.slavie@razdva.cz

Zobrazit na mapě

Poloha
Hotel se nachází v klidné části města Ústí nad Labem, ve čtvrti Střekov. Pro ubytované je výchozí cestou na hrad Střekov (asi 20 min chůze), dále k vodopádům na Vrkoči, do Dubiček, Stadic atd. K výletům na termální koupaliště, nebo do Velkých Žernosek k návštěvě vinných sklepů a do Litoměřic lze využít cyklostezku.

Popis

Hotel má uzavřené parkoviště a garáže na úschovnu kol. Pro hotelové hosty máme připravenou zahradní restauraci, kulečník, stolní tenis, stolní kopanou ,bezplatné připojení k internet WiFi ,nebo hotelový internet za poplatek a pro déle ubytované i kola.

Ceník

Za dvoulůžkový pokoj s koupelnou, televizí, satelitem, minibarem zaplatíte 900,-kč. Pokoj s koupelnou na patře, televizí, satelitem, některý je i s lednicí vybavenou nápoji 620,-kč, pokoj bez televize 620,-kč, jednolůžkový pokoj 300 - 370,-kč.Něco navíc...

Snídaně podáváme od 7 hodin ala cart výběr z 25 pokrmů, obědy od 10,30 hod - denně připravujeme 20 - 25 druhů jídel v ceně 48 - 69 Kč a čtyři druhy zeleninových salátů (zelný salát nabízíme v době oběda k hotovému jídlu zdarma). K večeři Vám můžeme nabídnout hovězí, vepřové, kuřecí maso, zvěřinu, ryby, bezmasá jídla, zmrzlinové poháry, v počtu asi 70 druhů. Přijďte nás navštívit , rádi Vás uvítáme.

Pro Vás

Každý den si můžete stáhnout aktuální polední menu. Přejeme Vám dobrou chuť.

Rozbor

restaurace - domácí ČESKÁ kuchyně a minutky

restaurace 70 míst, salonek 15 míst

možnost sledování sportovních přenosů, plazmová TV

hotel 28 lůžek/12 pokojů


nahled nahled nahled nahled nahled nahled nahled