logo
Vítáme Vás v katalogu info-turistiky, ubytování a hotelových balíčku. Máme tu pro Vás mnoho možností v informacích jak o turistice, sportu, ubytování a mnoha dalších.

Úterý (24.11.2020)
SVÁTEK: Emílie
ZÍTRA: Kateřina

*** Generali pojišťovna - agenturní kancelář Anna Boguská

Telefon: 775 372 602, 474 374 240
Webové stránky: www.generali.cz
Typ: OBCHODY-SLUŽBY KLÁŠTEREC N/O
Oblast: Severní čechy
Město: Klášterec nad Ohří
Adresa: Klášterec nad Ohří,Polní 654,psč:43151
Cena: info - anna_boguska@generali.cz

Zobrazit na mapě
Agenturní kancelář Anna Boguská,
Klášterec nad Ohří,
Polní 654,psč:43151
Tel.: 775 972 602, 474 374 240

Generali Pojišťovna, a.s.

O Generali

Generali je jedinou pojišťovnou v ČR s certifikací ISO 9001:2000

Generali Pojišťovna a.s. je komplexním pojišťovacím ústavem, který je schopen nabídnout svým klientům v oblasti životního i neživotního pojištění rozsáhlý servis a bezplatné poradenství při volbě optimálního pojistného krytí. Díky husté síti zastoupení je široký pojistný program Generali snadno dostupný na celém území České republiky. Cílem Generali je vytvářet hodnotu pro akcionáře a zároveň dosahovat nejvyšší možné spokojenosti svých klientů. Generali vlastní certifikát ISO 9001:2008. Generali je nadnárodní společnost a je třetí největší pojišťovnou na světě.

Výhody pojištění Generali

Nabídka Generali zahrnuje všechny důležité pojistné programy, a to včetně nejpopulárnějších, jako je Cestovní pojištění a Povinné ručení.


Generali patří mezi největší pojišťovny na světě. Můžete se spolehnout na servis a zázemí silné společnosti


Některá pojištění dávají kromě ochrany před riziky také možnost investovat finanční prostředky.


Kromě pojištění poskytujeme i bezplatné poradenství, firmám pak individuální přístup a komplexní servis.

Komplexní nabídka všech typů pojištění

Úrazové pojištění

 
Vyberte si z nabídky našich úrazových pojištění pro jednotlivce, rodiny i skupiny. Využijte variability a garancí našich pojistných produktů.

Pojištění majetku

Pojištění majetku zahrnuje mnoho produktů, které obvykle chrání váš domov nebo podnikání. Chraňte svůj zdroj obživy a také místo, kde se cítíte nejlépe. Vybrat si ideální produkt je díky široké nabídce Generali snadné.
Pojištění majetku
Pojištění podnikání
Úvěry a záruky
Cestovní kanceláře
Pojištění domova s asistencí "Vario"
Pojištění zahradní architektury
Pojištění rekreačních objektů "Víkend"
Pojištění obytných a kancelářských budov
Pojištění domácnosti s asistencí
Pojištění rodinných domů a bytových jednotek
Pojištění obcí

Pojištění motorových vozidel

Policie šetří ročně asi 160 000 nehod, při kterých dochází k téměř tisíci úmrtí a škodám za 8 miliard korun. Zanedbatelné bohužel není ani riziko odcizení. Přes jisté pozitivní trendy se již od roku 1992 vytrvale drží nad hranicí 20 tisíc vozidel. Ale nemusí nutně dojít k nejhoršímu. Stačí, když vám přední sklo poškodí odlétnutý kamínek – i takové škody se běžně stávají a mohou vám zkazit náladu.

Pojištění odpovědnosti

Generali svou nabídkou plně pokrývá pojištění škod, které můžete způsobite nechtěným zásahem do majetku nebo zdraví či ohrožením života někoho dalšího. V takových případech nesete odpovědnost za škodu, kterou způsobíte. Chránit se můžete prostřednictvím některého z produktů pojištění odpovědnosti.

Pojištění individuálních rizik

Zájemci o pojištění velkých průmyslových celků potřebují odlišný a individuální přístup. Ať už při upisování rizika, při jeho řízení i při likvidaci rozsáhlých a komplikovaných pojistných událostí. Pojištění průmyslových rizik tak představuje specifickou oblast pojištění, ve které Generali řeší všechny myslitelné situace.


více na:


nahled nahled